• 544 502 245
 • praktickalekarkabrno@gmail.com
 • U Pošty 14, 625 00 Brno

Úvod

Novinky

  Rezidenční místo

  Naše ordinace získala dotaci na školení lékaře v oboru VPL. Zájemci o pozici se, prosím, hlaste do 15.12.2023 na emailu ordinace.

  Více
  OČKOVÁNÍ PROTI COVID

  Od října 2023 v naší ordinaci očkujeme proti onemocnění Covid nejnovější vakcínou Comirnaty XBB. Zájemci o očkování se, prosím hlaste telefonicky sestřičce.

  Více
  OČKOVÁNÍ CHŘIPKA 2023

  Dle doporučení české vakcinologické společnosti budeme od října očkovat proti chřipce. Na očkování není třeba se objednávat. Vakcín máme dostatek. Očkujeme v našich ordinačních hodinách.

  Více
  Zrušen internetový objednací systém

  Od září jsme zrušili objednávku léků a termínů přes internet. Vše prosím objednávat přes telefon do ordinace- nahlásit zprávu nebo v komunikačních hodinách pondělí 15-18, úterý-pátek 11-13 hod se sestrou.

  Více
  Postup při onemocnění

  Co dělat když mám příznaky infekce dýchacích cest? Pokud chodíte do zaměstnání, tak zavolejte zaměstnavateli, že nepřijdete a izolujte se. Pokud můžete pracovat na home-office a nepotřebujete PN zahajte úlevovou léčbu ( Paralen, čaj, vitamíny, klid…). Pokud potřebujete neschopnost spojte se s námi telefonicky nebo emailem. Pracovní neschopnost lze vyplnit až 3 dny zpětně. V

  Více
  OČKOVÁNÍ

  Očkujeme proti klíšťové encefalitidě vakcínou FSME, cena vakcíny i s aplikací 800 Kč. Doporučené schéma u dosud neočkovaných je 1. dávka vakcíny, za 2 týdny 2. dávka a za 6 až 12 měsíců 3. dávka. Pojišťovny přispívají až 700 Kč za rok. U klientů nad 65 let očkujeme Prevenar 13, vakcína proti pneumokokovému zápalu plic.

  Více
  Informace o koronaviru

  S dotazy ohledně koronaviru volejte nonstop Státní zdravotní ústav tel. 724 810 106, 725 191 367, případně na Krajskou hygienickou stanici Brno, tel. 541 126 425, 541 126 427. Souhrnné informace i dopovědi na nejčastější otázky týkající se koronaviru na jižní Moravě naleznete na webu www.khsbrno.cz

  Více
  Informace o koronaviru

  Vážení pacienti, vzhledem k vyhlášenému NOUZOVÉMU STAVU a absenci ochranných  pomůcek jsme nuceni přistoupit k následujícímu opatření. V tomto režimu poskytujeme pouze telefonické a elektronické konzultace, zajišťujeme předpis e-receptů  a vystavování e-neschopenek bez fyzického kontaktu. Akutní pacienti, vyjma respiračních infektů(rýma, kašel, teploty)  budou ošetřeni  až po předchozí  telefonické domluvě. Až do odvolání rušíme všechny plánované prohlídky a vyšetření.

  Více